SG73S1ETTP3571D
MFR.Part #
SG73S1ETTP3571D
JLCPCB Part #
C4144607
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS