SG73S2BRTTD131J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD131J
JLCPCB Part #
C5752404
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS