SG73S1ETTP3161F
MFR.Part #
SG73S1ETTP3161F
JLCPCB Part #
C4136987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS