SG73P1ETTP3161F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3161F
JLCPCB Part #
C4192176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS