SG73S1ETTP2R00F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2R00F
JLCPCB Part #
C4327101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS