RN731ETTP1023D50
MFR.Part #
RN731ETTP1023D50
JLCPCB Part #
C4209833
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS