SG73S1ETTP2323F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2323F
JLCPCB Part #
C4276938
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS