SG73S2BRTTD4321D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4321D
JLCPCB Part #
C6222143
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS