SG73S1ETTP2000D
MFR.Part #
SG73S1ETTP2000D
JLCPCB Part #
C4315847
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS