SG73S1ETTP1693D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1693D
JLCPCB Part #
C4091662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS