SG73S1ETTP155J
MFR.Part #
SG73S1ETTP155J
JLCPCB Part #
C4003255
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS