SG73S1ERTTP751J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP751J
JLCPCB Part #
C5915787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS