SG73S1ERTTP7150D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP7150D
JLCPCB Part #
C6483722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS