SR731JRTTD2R00F
MFR.Part #
SR731JRTTD2R00F
JLCPCB Part #
C2613014
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS