RN732ATTD1783B50
MFR.Part #
RN732ATTD1783B50
JLCPCB Part #
C4221183
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS