SG73S2E1RTTD1470D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1470D
JLCPCB Part #
C7079668
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS