SG73S1ERTTP56R0F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP56R0F
JLCPCB Part #
C7311684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS