SR732BTTD5R49F
MFR.Part #
SR732BTTD5R49F
JLCPCB Part #
C2599819
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS