SG73S1ERTTP4321F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP4321F
JLCPCB Part #
C6295766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS