HV732ATTD395J
MFR.Part #
HV732ATTD395J
JLCPCB Part #
C4194786
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS