SG73S1ERTTP3482F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3482F
JLCPCB Part #
C7360159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS