RN73H1ETTP6121C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6121C50
JLCPCB Part #
C2535985
Description
-55℃~+155℃ 6.12kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS