SG73P2ETTD16R9D
MFR.Part #
SG73P2ETTD16R9D
JLCPCB Part #
C4171428
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS