SG73S1ERTTP1963D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1963D
JLCPCB Part #
C6295711
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS