SG73S1ERTTP184J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP184J
JLCPCB Part #
C7311441
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS