RN73H2ETTD8062F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8062F10
JLCPCB Part #
C4211264
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS