SG73S1ERTTP1581D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1581D
JLCPCB Part #
C6295688
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS