HV733ATTE6803D
MFR.Part #
HV733ATTE6803D
JLCPCB Part #
C4103927
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS