SG73S1ERTTP1401F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1401F
JLCPCB Part #
C7311413
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS