SG73S1ERTTP1332D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1332D
JLCPCB Part #
C6295677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS