SG73P2ETTD9532D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD9532D
JLCPCB Part #
C4290941
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS