SG73P1JRTTD3163F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3163F
JLCPCB Part #
C7076629
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS