SG73P2ETTD9311D
MFR.Part #
SG73P2ETTD9311D
JLCPCB Part #
C4168092
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS