RN73H1JTTD1760B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1760B50
JLCPCB Part #
C4228052
Description
100mW 176Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS