SG73P2ETTD7322D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7322D
JLCPCB Part #
C4293011
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS