SG73P2ETTD7151D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7151D
JLCPCB Part #
C4341713
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS