SG73P2ETTD683J
MFR.Part #
SG73P2ETTD683J
JLCPCB Part #
C4224003
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS