SG73P2ETTD6493D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6493D
JLCPCB Part #
C4353314
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS