HV73V1JTTD8064F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8064F
JLCPCB Part #
C3964371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS