RN731ETTP1620F25
MFR.Part #
RN731ETTP1620F25
JLCPCB Part #
C4199620
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS