SG73P2ETTD5620F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD5620F
JLCPCB Part #
C4345162
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS