RN732BTTD2290A10
MFR.Part #
RN732BTTD2290A10
JLCPCB Part #
C4158888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 229Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS