SG73P2ETTD5362D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5362D
JLCPCB Part #
C4208767
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS