SG73P2ETTD4750F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4750F
JLCPCB Part #
C4219127
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS