RN73H2BTTD2642C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2642C50
JLCPCB Part #
C2559208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS