SG73P2ETTD4221F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4221F
JLCPCB Part #
C6483161
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS