SG73P2ERTTD2103F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2103F
JLCPCB Part #
C6295520
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS