RN732BTTD5900F25
MFR.Part #
RN732BTTD5900F25
JLCPCB Part #
C4274705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS