RN73H2ETTD1041B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1041B10
JLCPCB Part #
C3914365
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS