SG73P2ETTD3901F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3901F
JLCPCB Part #
C2581789
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS